0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

بازی مونته سوری

نمایش دادن همه 10 نتیجه

مشخصات خرید و قیمت اسباب بازی مونته سوری

اسباب بازی مونته سوری از آن دسته از وسایل بازی است که کمک زیادی را به رشد فکر و توانایی خلاقانه فرزند شما می کند. در کافه کیدز ما مجموعه کاملی از وسایل بازی مونته سوری را به شما ارائه کرده ایم. با انواع بازی مونته سوری کودک شما می آموزد که چطور از توانایی های فکری و خلاقیت های ذهنی خودش برای حل چالش ها و بر طرف کردن موانع و مسائل استفاده کند.

بازی مونته سوری برای کودک یک، دو و سه ساله استفاده می شود و اصلی ترین و بنیادی ترین نکاتی که باید بیاموزد را در اختیار او قرار می دهد. این اسباب بازی ها بر اساس اصول روانشناسی طراحی و ارائه می شوند و بسیاری از مراکز آموزشی از آن ها به عنوان اساسی ترین وسایل آموزشی خودشان استفاده می کنند.

در کافه جامعه ما مجموعه کاملی از وسایل بازی مونته سوری را عرضه کرده ایم که در ادامه این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم و می بینیم که چطور این ابزارها می توانند به رشد خلاقیت و فکر کودکان شما کمک کنند.

اسباب بازی مونته سوری

یکی از نیاز های هر کودکی در زمان رشد، رسیدن به بلوغ فکری و کشف استعدادها و توانایی های فکری خودش برای حل مسئله است. اسباب بازی ها نقش بسیار مهمی را در این میان بازی می کنند. اسباب بازی با خلق چالش، امکان تکرار روش های مختلف و در نهایت ایجاد روحیه شاد برای کودکان سبب می شود که آن ها بتوانند به خوبی از نیروی فکری خودشان استفاده کنند، بیاموزند و یافته های خودشان را به صورت خلاقانه برای موارد دیگر زندگی شان به کار ببرند.

در ظرف سال های اخیر بازی های دیجیتالی رشد بسیار زیادی پیدا کرده اند و بسیاری از والدین این بیم را دارند که دنیای دیجیتال امکان رشد نیروی فکری را از کودکان صلب کند.  اسباب بازی مونته سوری یکی از روش هایی است که می تواند به خوبی جایگزینی برای اسباب بازی ها و وسایل بازی دیجیتالی است.

وسایل بازی مونته سوری

مونته سوری بیشتر از آنکه یک بازی جذاب باشد، یک روش جذاب برای یادگیری و آموختن است.

در وسایل بازی مونته سوری کودک باید از نیروی فکری خود برای چیدن، حل کردن مسئله، درک روابط و انجام کار تیمی برای به اتمام رسیدن وظایف استفاده کند. درگیری فکری بین کودک، روابط پنهان در بازی و نیز چالش هایی که بر حسب نوع بازی تغییر می کنند، سبب می شود اسباب بازی مونته سوری بهترین وسیله برای رشد فکری کودکان باشد.

بسیاری از مراکز از آموزش بازی مونته سوری به عنوان اساسی ترین وسیله برای ارتقای رشد فکری کودکان خردسال و نوپا استفاده می کنند. البته بازی مونته سوری نه نتها برای سنین یک تا سه بلکه برای سنین بالاتر نیز قابل استفاده است.

اسباب بازی های مونته سوری می توانند شامل موارد مختلفی شوند که برخی از این موارد به شرح زیر هستد:

  • حل پازل ها: وسایل بازی مونته سوری در دل خود چالش های فکری زیادی دارند. کودک نوباوه ما برای رسیدن به نتیجه باید چندین مسئله را حل کند و سپس به نتیجه مورد نظر برسد. فرایند حل مسئله در وسایل بازی مونته سوری بسیار مورد توجه بوده است و در غلب بازی ها حل پازل ها و مسئله ها بخشی از بازی هستند.
  • ترکیب کردن: یکی از مهمترین ویژگی های وسایل بازی مونته سوری ترکیب کردن است. در بسیاری از انواع اسباب بازی مونته سوری کودک باید بتواند به شکل درستی اجزای مختلف اسباب بازی را در کنار هم بچیند، دقت به اندازه ها، ترتیب قرار گیری، رنگ بندی و حتی فرم های قطعات برای رسیدن به نتیجه بازی مهم است. همچنین مفاهیمی مانند کوچکی، بزرگی و حجم هم به همین شکل به کودک آموزش داده می شود.
  • شبیه سازی دنیای واقعی: آنچه که در میان وسایل بازی مونته سوری به کودک یاد داده می شود، برگرفته از مسائلی است که کودک در سنین بالاتر به آن ها نیاز دارد. حل کردن مسئله هایی که در اسباب بازی مونته سوری از آن استفاده شده است، به کودک کمک می کند بتواند به بهترین شکل مسائل دنیای اطراف خودش را حل کند.
  • انجام کار تیمی: انواع بازی مونته سوری که در کافه کیدز عرضه شده است این امکان را به کودک می دهد که بتواند از دیگران بخواهد که در بازی او مشارکت کنند. حل دسته جمعی مسائل و چالش ها به کودک شما کار تیمی را می آموزد و این مهمترین نکته ای است که باید به آن توجه داشته باشید.

جنس اسباب بازی مونته سوری

تاکید سازندگان بازی های مونته سوری آن بوده است که از انواع متریال های طبیعی مانند چوب و رنگ های طبیعی برای ساخت اسباب بازی مونته سوری استفاده شود علت این موضوع دو چیز است:

  • استفاده از چوب و فرم های ساده، امکان درگیر شدن فکر کودک برای تکمیل فرم و انتزاعی فکر کردن را فراهم می کند. در اینجا بر خلاف اسباب بازی های پلاستیکی و الترونیکی خبری از رنگ و جرقه و صداهای غیر طبیعی نیست. کودک عمیقا با طبیعت درگیر می شود و از آن می آموزد.
  • اسباب بازی های پلاستیکی بعد از استفاده حجم زیادی زباله غیر قابل بازیافت تولید می کنند. این مسئله می تواند در مقیاس جمعی حجم بالائی از زباله های مخرب را ایجاد کند. اما تمامی اسباب بازی های مونته سوری از چوب و رنگ های طبیعی ساخته شده اند و اصول اساسی را به کودک می آموزند. حتی بعد از اتمام بازی کودک با آن ها باقیمانده اسباب بازی به راحتی در طبیعت جذب می شود و آسیبی را به طبیعت وارد نمی کند.

یکی از نگرانی های پدر و مادرها برای استفاده از وسایل بازی مونته سوری آن است که آیا این وسایل بازی را می توانند بشویند و ضد عفونی کنند؟ پاسخ به این پرسش مثبت است. تمام انواع اسباب بازی های مونته سوری قابل شستشو و ضد عفونی کردن هستند و نگرانی و تهدیدی از این جهت متوجه کودک شما نخواهد بود.

قیمت اسباب بازی مونته سوری

یکی از مهمترین نکات درباره قیمت اسباب بازی های مونته سوری، قیمت نسبتا بالاتر آن ها به نسبت اسباب بازی های مشابه است. اسباب بازی های مونته سوری از متریال های طبیعی ساخته می شوند و به همین خاطر بر خلاف اسباب بازی های دیجیتالی و پلاستیکی قیمت بالاتری دارند.

اما لازم نیست که نگران این موضوع باشید، زیرا آنچه که کودک شما از اسباب بازی های مونته سوری می آموزد بیشتر از وجهی است که برای آن خرج می کند.

آموزشگاه ها، مهدکودک ها و کودکستان ها می توانند به راحتی از اسباب بازی های مونته سوری برای فعالیت های آموزشی خودشان استفاده کنند. این اسباب بازی ها با توجه به قیمت ماندگاری مناسبی دراند و به راحتی می توانند کودکان را برای ساعت ها مشغول دارد.

خرید اسباب بازی مونته سوری از کافه کیدز

در کافه کیدز ما همیشه در تلاش بودیم که سلیقه همه مشتریان خودمان را بر آورده کنیم. ارائه اسباب بازی های مونته سوری هم یکی از تلاش های ما برای ارائه انواع کالاها برای طیف های مختلف مشتریان است.

در کافه کیدز تمامی کالاها از بهترین تولید کنندگان بین المللی خریداری می شوند و شما می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید و نگرانی را درباره کیفیت و ماندگاری آن ها نداشته باشید.

اگر شما در شهر تهران ساکن باشید بعد از خرید اسباب بازی مونته سوری از سایت کافه کیدز می توانید آن را در ظرف 24 ساعت دریافت کنید. عزیزان شهرستانی که از شهرستان نسبت به خرید وسایل بازی مونته سوری اقدام می کنند نیز می توانند اسباب بازی های مونته سوری خودشان را ظرف 72 ساعت دم درب منزل دریافت کنند.

اگر شما در زمینه های مشابهی مشغول به فعالیت هستید و قصد خرید عمده اسباب بازی مونته سوری را دارید، ما در کافه کیدز پیشنهادهای کاملی را برایتان داریم. شما می توانید با استفاده از طرح های فروش ارائه شده در کافه کیدز کالاهای خودتان را با قیمت مناسب خریداری کنید.  برای تماس با بخش فروش می توانید از شماره های بالا و پایین همین صفحه و یا صفحه ارتباط با ما استفاده کنید.

پرسش های متداول

اسباب بازی مونته سوری چیست؟

اسباب بازی های مونته سوری مجموعه ای از وسایل آموزشی و سرگرمی است که مفاهیم بنیادی فکری را به کودکان و نوباوگان آموزش می دهند. این ابزارهای بازی ساده، مفهومی و جذاب هستند و کودکان با حل چالش های آن می توانند مهارت های فکری و ذهنی بهتری را به دست بیاورند.

بهترین مرکز خرید عمده وسایل بازی مونته سوری کجاست؟

کافه کیدز یکی از مراکزی است که صورت عمده وسایل بازی مونته سوری را به بازار ایران عرضه می کند. برای خرید عمده اسباب بازی مونته سوری با بهترین قیمت ها و تخفیفات می توانید از طرح های فروش مونته سوری استفاده کنید.

تفاوت وسایل بازی مونته سوری با اسباب بازی های دیگر در چیست؟

بازی های مونته سوری از مواد طبیعی مانند چوب و رنگ های طبیعی ساخته می شوند، با استفاده از اسباب بازی مونته سوری کودکان هم مفاهیم را می آموزند و هم چالش ها را حل می کنند و هم سرگرم می شوند. بر خلاف اسباب بازی های دیجتیالی و پلاستیکی، اسباب بازی های مونته سوری مبتنی بر رشد فکری و درک روابط و حل چالش ها هستند.