0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

پرسش های متداول خرید از فروشگاه اینترنتی کافه کیدز

ارسال به 3 صورت انجام میشود :

1 – ارسال از طریق پست پیشتاز که هزینه آن 20 هزار تومان می باشد.

2- ارسال از طریق تیپاکس که هزینه 45 هزار تومان می باشد.

3- برای مشتریان ساکن در شهر تهران از طریق پیک که هزینه بر عهده مشتری می باشد ضمنا مشتریان جهت کسب اطلاع از هزینه تقریبی ارسال می توانند با شماره تلفن های پشتیبانی تماس حاصل فرمایند.

بله شما میتوانید با تماس با شماره تماس پشتیبانی سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید . در این صورت پس از ثبت سفارش لینک پرداخت و تایید سفارش برای شما پیامک خواهد شد در صورت تایید و پرداخت سفارش از طریق لینک مذکور سفارش شما پردازش و آماده ارسال خواهد شد.

خیر در حال حاضر امکان ثبت سفارش به صورت پرداخت در محل در فروشگاه اینترنتی کافه کیدز امکان پذیر نمیباشد.

خیر ثبت نام در سایت کافه کیدز در حال حاضر جهت ثبت سفارش الزامی نمی باشد . اما جهت رهگیری راحت تر سفارشات توسط شما پیشنهاد میشود قبل از ثبت سفارش اقدام به ثبت نام نمایید.

از زمان رسیدن کالا به دست شما، 7 روز مهلت تست کالا را دارید. و اگر در این 7 روز کالا مشکل داشته باشد پس از تماس با واحد پشتیبانی کالا را از طریق پست مرجوع می نمایید ضمنا هزینه ارسال بر عهده  فروشگاه اینترنتی کافه کیدز می باشد.

مرجوع کردن کالا بر حسب سلیقه امکان پذیر نمی باشد.

از زمان رسیدن کالا به دست شما، 7 روز مهلت تست کالا را دارید و در صورت خرابی میتوانید کالا را در مدت 7 روز برای فروشگاه ارسال کنید و بعد از آن مدت گارانتی محصولات شرکتی بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد .

برای رهگیری سفارشات در کافه جانبی دو راه وجود دارد

  1. وارد سایت کافه کیدز شوید. روی گزینه سفارش ها کلیک کنید. در این قسمت میتوانید وضعیت کلیه سفارشات خود را ببینید. میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

  2. از طریق لینک رهگیری سفارشات که زیر وجود دارد میتوانید با ثبت شماره موبایل خود به همراه شناسه سفارش خود از وضعیت نهایی سفارش خود مطلع گردید.
    https://caffekids.ir/order-tracking/

جهت لغو سفارش خود و بازگشت وجه خود میتوانید از طریق برقراری تماس با واحد پشتیبانی و فروش اقدام نمایید . پس از ثبت درخواست لغو سفارش مبلغ پرداختی شما حداکثر تا 24 ساعت کاری به شماره حساب اعلامی توسط شما واریز خواهد شد.

0